Lai uzsāktu jebkuru mazgāšanu, žāvēšanu vai ozonēšanu, vispirms dodieties pie vadības ekrāna vai atveriet mobilo lietotni Wash-Mate. Šeit varēsiet izvēlēties mašīnu un programmu. Ar mobilo lietotni mazgāt būs izdevīgāk un varēsiet sekot līdz mazgāšanas procesam savā tālrunī.
Vadības panelī vai mobilajā lietotnē izvēlieties, kuru no veļasmašīnām, žāvētājiem vai ozonētāju izmantosiet. Visas mašīnas mazgātavā ir numurētas un to numuri ir labi redzami. Izvēlieties piemērotu mašīnas tilpumu. Ievērojiet, ka drēbes mašīnā jāliek tikai līdz atzīmei uz durtiņām. Atsevišķa veļasmašīna un žāvētājs domāti dzīvnieku tekstilam.
Atkarībā no veļas materiāla, krāsas un netīrības izvēlieties vadības panelī vai mobilajā lietotnē piemērotu mazgāšanas programmu. Izpētiet ražotāja etiķeti. Vairāk info par veļas mazgāšanas simboliem un programmām skatiet šeit ->
Apmaksu varat veikt pie vadības paneļa karšu terminālī ar maksājumu karti, vai mobilajā lietotnē ar maksājumu karti, Google Pay, Apple Pay vai izmantojot internetbanku.
Kad izvēlētā programma apmaksāta, ielieciet savas drēbes atbilstošā numura veļasmašīnā, žāvētājā vai ozonētājā.
Kad mašīna ir piepildīta, aizveriet durtiņas un nospiediet Start pogu. Tūlīt uzsāksies mazgāšanas cikls. Kamēr tas nebūs beidzies, durtiņas būs bloķētas un ne jūs, ne kāds cits nevarēs tās atvērt. Par mazgāšanas, žāvēšanas beigām liecinās signāls, pēc kura durvis atbloķēsies un jūs varēsiet izņemt savas drēbes.
Ar Wash-Mate aplikāciju vienmēr labāk – maksājiet mazāk, rezervējiet mašīnu un saņemiet ziņu, kad jūsu drēbes ir izmazgātas tīras un smaržīgas.
Apģērba etiķetes nekad nemelo – ja rakstīts 40 °C, tad nemazgājiet uz 60 °C. Ja redzat simbolu – bļodiņu ar 2 apakšstrīpām, tad izvēlieties delikāto režīmu.
Pirms mazgāšanas iztukšojiet visas kabatas – atslēgas, svarīgas zīmītes, salvetes, pirkumu čeki vai monētas – tas viss kaitēs gan veļas tīrībai, gan tehnikai.
Drēbes mazgājas vienā mašīnā kopā ar līdzīgām – baltās ar baltajām, gaišās ar gaišajām un tumšās ar melnajām. Sašķirojiet pirms mazgāšanas.
Pirms drēbju ievietošanas mašīnā pārbaudiet, – vai tā ir tukša. Viena palikusī sarkanā zeķe, kas atstāta mašīnā, var sakrāsot tik daudz baltās veļas! Ak, vai!
Ņemt 10 kg vai 20 kg veļas mašīnu? – Lai drēbes labi izmazgātos, un arī žāvētos, lieciet tās mašīnās tikai līdz MAX atzīmei uz durvīm.
Nestiepiet mājās slapjas drēbes, – bet lietojiet žāvētāju – drēbes izskatīsies jaunākas un vairumā gadījumu, nebūs arī jāgludina. .
Dūnu segas, virsmatračus un spilvenus – mazgāt var visus. Tikai izvēlieties piemērotu režīmu. .
Mājdzīvnieku tekstilu – mazgājiet un žāvējiet speciāli tam paredzētajās veļas mašīnās un žāvētājos. .
Delikātus apģērbus – veļu ar mežģīnēm, zeķbikses, krūšturus, jostas un citus delikātus apģērbus pirms mazgāšanas ievietojiet mazgāšanas maisos.
Signāls – ziņos par cikla beigām un durvis atslēgsies. Tajā brīdī ir jābūt klāt, lai paņemtu savas drēbes. Kamēr drēbes mazgājas vai žāvējas, mašīnas durvis būs bloķētas.
Ozonēšana – tā vislabāk tiks galā ar iestāvējušām smakām. Pamēģiniet! .
Stipri dubļainu vai smilšainu apģērbu.
Apģērbu, kas piesūcies ar ķīmiskām vielām – piemēram, eļļām, mazutu, ģipsi vai cementu utml.
Gumijas izstrādājumus.
Paklājus ar pamatni ko nevar salocīt, bet tikai sarullēt. Par paklāju mazgāšanu lasiet šeit->
Apavus.
Peldkostīmus.
Apģērbus ar uzlīmēm.
Zeķbikses un krūšturus ar ieliktņiem.
Gumijas paklājiņus, matraču pārvalkus.